کیف فانتزی

کیف فانتزی

کیف فانتزی

کیف های فانتزی و استیکردار یکی از ملزومات بچه ها و همچنین خانم ها محسوب می شود و این مدل کیف ها در طرح ها و شکل های گوناگون تولید می شوند. امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش لوازم دیجیتالی، اکسسوری ها و  سایر اشیا،  نگه داری از آنها، با مشکلاتی همراه مب باشد.  در همین راستا، بهترین وسیله برای حمل وسایل شخصی با کمترین هزینه کدام است؟ شما می توانید با خرید کیف فانتزی تمامی لوازم های خود را در آن حمل کنید و همچنین از نگهداری از آن هم اطمینان حاصل کرده باشید.

کیف فانتزی زنانه

کیف های فانتزی از کیف های مخصوص و محدودی می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. اکثر افراد که علاقه دارند که متفاوت باشند و یا تیپ و استایل معمولی نداشته باشند این مدل کیف ها بهترین گزینه است. تولیدکنندگان این مدل کیف ها با طرح های عادی و همیشگی یک آثار هنری زیبا عرضه می کنند. برخی از این مدل کیف ها فقط تزئینی هستند و سایز مناسبی برای حمل وسایل شخصی را ندارند.

کیف پول فانتزی زنانه

کیف فانتزی دخترانه

چرا کیف فانتزی دختران امروزی به آن علاقه دارند؟ شاید تا حدی بتوان جواب این سوال را پاسخ داد که دلیل نیاز دختران امروزی به کیف فانتزی نشان دادن یک زن مستقل، قدرت و جذابیت خود را به کمک اکسسوری ها نشان می دهد.

شاید در بسیاری از مجله ها دیده باشید که همانطور که به لباس اهمیت داده می شود به برخی از اکسسوری ها به خصوص کیف دستی توجه می شود و همچنین کیف های دستی به همراه لباس در مجموعه کیف های فانتزی قرار داد.

کیف فانتزی دخترانه کوله پشتی

داشتن یک کیف فانتزی برای همه دختران یکی از ضروری‌ترین موارد است، زیرا اکثر اوقات دختران وسیله‌های زیادی را با خود حمل می‌کنند، پس باید کیفی با سایز مناسبی داشته باشند. این نیاز زمانی اتفاق می افتد که دختر عزیز شما به مدرسه می‌رود، چون باید تعداد زیادی کتاب، دفتر در کنار وسیله‌هایش به مدرسه ببرد.

برای خرید یک کوله پشتی فانتزی باید دارای فاکتورهای زیادی مدنظر داشت، که یکی از این فاکتورها جنس آن کوله است، حتما جنس آن را بررسی کنید؛ زیرا قرار است آن کوله در طول سال تحصیلی آن را حمل کند.

کیف فانتزی دخترانه مدرسه

دختران در دوران ابتدایی کودکانی ضعیف و اکثرا ریز نقش هستند، پس بدون شک حمل یک کوله پشتی سنگین برای آن‌ها خطرناک خواهد بود. اولین ویژگی که شما باید در نظر داشته باشید این است که حتماً برای آن‌ها کوله پشتی دو بنده تهیه کنید، البته این مسئله برای پسران نیز صدق می‌کند. داشتن دو بند در کوله پشتی فشار کمتری به شانه‌های کودکان شما وارد شود و از مشکلات فیزیکی جلوگیری می‌کند.

این نکته هم توجه داشته باشید که کودکان دوران ابتدایی بدنشان در حال رشد است و یک تغییر نامناسب باعث به خطر افتادن ستون فقراتشان ‌شود.

نکته دیگر که باید در نظر داشته باشید؛ فکر نکنید کیف های فانتزی ارزان قیمت ضرر کمتری به اقتصاد شما می‌زنند، شاید شما هزینه کمتری پرداخت کرده‌اید اما نامناسب بودن آن می‌تواند دچار خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و شما را مجبور به پرداخت هزینه‌های زیاد درمانی کند. این چند نکته را در زمان خرید کیف فانتزی با قیمت پایین در نظر داشته باشید.

کیف فانتزی دخترانه برای مدرسه

کیف فانتزی پسرانه

اکثر کودکان پسر از دوست دارند کیف مناسبی برای رفتن به مدرسه و یا مهدکودک استفاده کنند بنابراین کیف فانتزی پسرانه برای آن ها انتخاب ایده آل و مناسبی هستند تا بتوانند وسایل شخصی خود را به راحتی حمل کنند. کیف های بچگانه پسرانه در متنوعی در بازار وجود دارد و بهتر است شما در انتخاب رنگ و طرح آن توجه داشته باشید. پیشنهاد میکنیم طرح و رنگ کوله پشتی بچگانه را با طرح و رنگ کفش بچگانه ست کنید تا جذابیت تیپ فرزندتان دو برابر شود.

کیف لوازم ارایشی فانتزی

 یکی از کیف ها جهت ساماندهی وسایل آراشی بانوان می باشد و از پرکاربرترین کیف های زنانه می باشد. کیف لوازم ارایشی فانتزی در انواع و طرح های مختلف وجود دارد. هنگام خرید کیف آرایشی ابتدا باید به نیاز و کاربرد کیف دقت داشته باشید. کیف های کوچک مدل پلاستیکی یا پارچه ای تولید می شود می توان تمامی وسایل آرایشی خود را در آن بگذارید و با خود در مهمانی ببرید.

کیف هندزفری فانتزی

هندزفری یک وسیله بسیار کاربردی برای پسران و دختران است که برای نگهداری از آن باید کیف مخصوصی  را تهیه کرد. در صورت خراب شدن باید هزینه خسارت آن را پرداخت کنید؛ ولی شما می توانید با پرداخت هزینه اندکی کیف هندزفری فانتزی شیک بخرید و از وسایل دیجیتالی خود نگهداری کنید.

کیف سیلیکونی فانتزی

کیف های سیلیکونی ها، یکی مدل کیف های محبوب بین بچه هاست و یکی از مدل های زیبای آن، کیف سیلیکونی میکی موسه می باشد. این کیف ها یک بند قابل تنظیم دارد و به طور کلی انواع شکل های مختلف تولید می شود.

کیف فانتزی دوشی

همانطور که می دانید کیف های فانتزی دوشی یکی از محبوب ترین مدل های اکسسوری بچه ها است. تنوع کیف های فانتزی بسیار زیاد است و علاوه بر مدل کیف های دوش مجلسی، کیف دوشی چرمی از انواع کیف های دخترانه و پسرانه است.

نکات هنگام خرید کیف فانتزی ذخترانه و پسرانه

اندازه مناسب را انتخاب کنید

شکایت رایج بسیاری از بچه های مدرسه این است که کیف آنها خیلی سنگین است. تصور کنید که این بار را به صورت روزانه حمل کنید، مطمئناً به ستون فقرات آنها آسیب می رساند و باعث مشکلات مربوط به کمر می شود. همیشه متناسب با وزن، قد بچه ها کیف را انتخاب کنید. مطمئن شوید که پایین کیف موازی با قسمت پایین کمر کودک باشد.

جنس و کیفیت مناسب

کیف وسیله ای می باشد که ممکن است هر روز استفاده شود. بنابراین قبل از هر چیز باید محکم باشد. کوله پشتی در مقایسه با هر مدل کیف دیگری بهترین گزینه خواهد بود. کیفی که باید روی یک شانه حمل شود یا آویزان شود، می تواند باعث مشکلات کمر و شانه شود. کیف های ساخته شده با مواد بوم در مقایسه با کیف های چرمی وزن کمتری دارند.

بهترین کیف باید دارای قاب قالبی، پشت پد دار، بندهای قابل تنظیم و ترجیحاً نسبتاً مقاوم در برابر آب باشد.

کیف های پسرانه، دخترانه در گروه های سنی مختلف

جدای از اندازه، کیفیت و جنس مناسب مهم ترین بخش انتخاب کیف این است که باید مطابق با مد روز باشد. همچنین طیف وسیعی از گزینه ها با چاپ و رنگ های مختلف برای کودکان در هر سنی وجود دارد.

بسته بندی کیف

جای بطری باید بیرون از کی باشد تا از ریختن و مرطوب شدن وسایل شخصی مانند کتاب، لباس و… جلوگیری شود.

یک کیف بد بسته طراحی شده می تواند باعث کشیدگی کمر شود. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که هنگام انتخاب کیف باید در نظر داشت این است که بررسی کنید که آیا چند محفظه جداگانه برای بسته‌بندی آن وجود دارد یا خیر. به این ترتیب فرزند شما می تواند سنگین ترین وسایل را به پشت خود حمل کند. همچنین مطمئن شوید که کتاب ها و جعبه های ناهار را محکم در جای خود قرار داده اند تا بعداً جابجا نشوند.

وزن کیف

نکته ای که همیشه باید به خاطر داشته باشید این است که وزن کوله پشتی باید کمتر از ده درصد وزن کودک شما باشد. به عنوان مثال، اگر کودک شما 30 کیلوگرم وزن دارد، کیف او باید تنها 3 کیلوگرم وزن داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که کودک شما فقط چیزهای ضروری را در کیف خود حمل می کند و نه بیشتر از آن. بهتر است تا جایی که می توانند داخل کمد یا میز مدرسه خود را بگذارند، حتی اگر هر روز کیف خود را دوباره بسته بندی کنند.

روش صحیح حمل و بلند کردن کیف

اطمینان حاصل کنید که هر زمان که کودک شما کوله پشتی خود را حمل می کند، آن را با پشتی صاف و خم شدن روی زانوها بلند کند. پایین کیف باید همیشه بالای کمر آنها قرار گیرد.

در هر زمانی اگر کودک شما مجبور باشد هنگام حمل کیف خود به جلو خم شود، مطمئناً خیلی سنگین است.

آنها ممکن است فکر کنند این کار جالب است، اما بهتر است به فرزندان خود بفهمانید که اگر کوله پشتی را روی یک شانه آویزان کنند، ممکن است به کمرشان آسیب برساند.

کمربندها و نواحی بالشتکی

همچنین می توانید کیفی را انتخاب کنید که دارای کمربند قابل تنظیم باشد. کمربند کمری به نگه داشتن کیف در نزدیکی بدن و در محل در هنگام حرکت کودک کمک می کند.

همچنین، تمام دکمه های روی کیف باید به طور ایده آل دارای بالشتک و پهن باشند که به توزیع یکنواخت وزن کیف کمک می کند.

هر دو بند شانه و کمربند به همراه قسمت پایین کیف که با قسمت پایین کمر تماس دارد باید به خوبی بالشتک زده شوند.

کلام پایانی

ممکن است خرید کیف فانتزی در مسیر زندگی شما اتفاق بیافتد؛ که در این ماجرا قطعا به قیمت کیف فانتزی توجه خواهید کرد. در این فروشگاه آنلاین تلاش کرده‌ایم تا بهترین و شیک‌ ترین مدل های کیف فانتزی شیک به شما عرضه کرده باشیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *